Yazarlık Başvurusu

At yarışlarında kendinizi başarılı buluyor ve tüm bilgilerinizi okuyucularla paylaşmak istiyorsanız sitemize yazar olmanın tam zamanı! 

Sitemizde yazar olma şartları:

1) Detaylı koşuları yorumlayarak ya da safkanlar hakkında bilgiler vererek tahminlerinizi göndermeniz gereklidir.

2) Sadece tahminlerinizi belirtmelisiniz, at sahipleri yada jokeyler hakkında eleştiri sınırlarını aşan maksatlı yazılar bulunan tahminler kesinlikle yayınlanmayacaktır.

3) Sizi eleştiren olabilir, bunları saygı çerçevesinde cevaplamanızı bekleriz. Saygı sınırlarını aşan yorumunu zaten bizde onaylamayız.

4) İstediğiniz zaman istediğiniz şehre tahmin verebilirsiniz. Tahminlerinizi geceden göndermelisiniz. Yarışlar başlamadan hemen önce gönderilen tahminler sitede yayınlanmaz.

5) Yazarlığınız için bir rumuz seçmelisiniz, bu isminiz veya başka bir isim olabilir. İleride yazılarınızı silmek isterseniz mümkün olmayacaktır.

6) Yazarlığınızı sonlandırma hakkımız her zaman saklıdır.

7) Yasa gereği yazarların ip adresleri web sunucusunda otomatik kayıt altında tutulmaktadır.

8) Diğer tahmin sitelerinden içerik kopyalama veya dış sitelere link vermekte mümkün değildir. Bu işlemler yapıldığı takdirde yazarlıktan atılacaktır.

9) İçerik kopyalayanların yazarlıkları süresiz kapatılacaktır.

10) Yazar olmak tamamen ücretsizdir ve yukarıdaki şartları sağlayan herkes yazar olabilir.

11) Herhangi bir neden belirtmeden üst üste 7 gün tahmin göndermeyenlerin ve 1 ay boyunca altılı hiç altılı tutturamayanların yazarlıkları iptal edilecektir.

Gerekli gördüğümüz takdirde ve hiçbir gerekçe göstermeksizin dilediğimiz şartları kısmen veya tamamen yayından kaldırma, yazarlığı iptal etme ve yorumlarınızı yayınlamama haklarını saklı tutarız.

Kuponlarınızın üst limiti 150 TL’yi geçmemesine dikkat ediniz.

Bu uyarılar yazar olacak kişilerin bilgisine sunulmuştur, içerik ve şartlar haber vermeksizin değiştirilebilir. Bize mail atan ziyaretçiler bu şartları kabul etmiş sayılır.

İLETİŞİM FORMUNU DOLDURURKEN KENDİNİZDEN KISACA BAHSEDİNİZ. (KAÇ YAŞINDASINIZ, NE SÜREDİR AT YARIŞI OYNUYORSUNUZ, BAŞARILI OLDUĞUNUZ İLLER VB.)

SON OLARAK LÜTFEN HEVES İÇİN BAŞVURU YAPMAYIN!

Başvuru yapmak için buraya tıklayın. 

*Mailinizi doğru yazdığınız takdirde ortalama 2 hafta içinde geri dönüş yapılacaktır.

Başa dön tuşu