31 Temmuz 2022 ⇒ Puanlı DİYARBAKIR At Yarışı Programı/Bülteni, TJK Program

28 EYLÜL İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLA
28 EYLÜL DİYARBAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLA
28 EYLÜL YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLA
28 EYLÜL YARIŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLA

YARIŞSEVERLERİN DİKKATİNE! Türkiye geneli ortalama puanlamasına göre hazırlanan detaylı TJK puanlı yarış programı bibahis.com’da! Siteye gitmek için buraya tıklayın.

1. Koşu
B.Puan At İsmi Yaş Kilo Jokey Adı St HK
100   3. DANCING ADDER DB SK 4y a  a 58,5 M.IŞIK AP 3 47
95   8. ALEMDAR KG DB 5y d  a 54 N.ALTIN 4 33
90   7. SPRING ATTACK DB SK 4y d  a 55,5 A.ÇANKAYA AP 2 41
85   4. ANNUS MIRABIUS (IRE) KG SK 4y a  g 58 M.ŞAKİR AP 8 – DS 48
80   5. HASANEFE KG K DB SGKR 6y d  a 60,5 İ.AKYAVUZ 7 – DS 46
75   2. TAŞKESEN KG DB 7y a  a 60,5 Y.CENGİZ AP 9 – DS 48
70   6. MY HEAD SKG SK 5y a  a 58 F.FELHAN AP 6 – DS 45
65   1. WALTZ GOES ON SKG SK 5y d k 61 Y.ÇELİKBAŞ AP 5 51
60   9. KING TAMER KG DB SK 4y a  a 51 A.H.BAYAR AP 1 28
2. Koşu
B.Puan At İsmi Yaş Kilo Jokey Adı St HK
100   1. EFEM CAN KG 3y a  e 55 A.H.BAYAR AP 15 – DS 29
95   13. DEĞER YER DB SK 3y k  d 55 M.IŞIK AP 9 18
90   6. KÜÇÜK MİRAY KG SK 3y a  d 54 A.ÇANKAYA AP 12 33
85   12. SAKAR TAY KG K DB 3y k  d 54 F.ÇETİNBAŞ AP 3 21
80   15. MİRHATCAN KG 3y a  e 54 H.ALTUNDAĞ AP 11
75   14. DERİNNAZ KG SK 3y a  d 53 İ.AKYAVUZ 14 – DS 12
70   3. BAYRAM BEY KG DB SK 3y a  e 54 Y.CENGİZ AP 13 – DS 26
65   9. NESRAMIN KG SK 3y k  d 52 M.ŞAKİR AP 2
60   2. ERTURAN KG SK 3y k  e 54 F.FELHAN AP 6 30
55   5. CANKUZGUN KG K 3y a  e 55 N.ALTIN 10 18
50   11. SON CABİRE K 3y k  d 54 B.BEKTAŞ 7
45   8. KİYRA SKG SK 3y a  d 51 UMUT DEMİR AP 5 12
40   10. OBAYANA KG K 3y a  d 53 Y.ÇELİKBAŞ AP 8
35   7. ŞÜKRİNİN OĞLU KG K 3y a  e 56 V.KIZMAZ 1
30   4. BEŞALTI AĞASI KG SK 3y k  e 55 M.E.DOĞAN 4
3. Koşu
B.Puan At İsmi Yaş Kilo Jokey Adı St HK
100   2. BAL YAREN KG K DB 2y a  d 55 Y.CENGİZ AP 8 – DS 25
95   6. KIZIL MAMBA SKG SK 2y a  d 54 A.ÇANKAYA AP 3 28
90   3. KÜÇÜK HAVİN KG SK 2y d  d 51 A.H.BAYAR AP 7 – DS 21
85   8. TİRANIM SKG SK 2y d  d 53 Y.ÇELİKBAŞ AP 6 10
80   1. ANJELİNA KG SK 2y d  d 57 M.ÜNLÜ 5 25
75   4. BELLA TUANA KG K 2y d  d 54 F.ÇETİNBAŞ AP 2 16
70   7. ROJAMIN DB SK 2y d  d 56 V.KIZMAZ 4 9
65   5. BEŞALTI GÜZELİ KG K 2y d  d 52 M.ŞAKİR AP 1
4. Koşu
B.Puan At İsmi Yaş Kilo Jokey Adı St HK
100   4. GÜL MATRA KG K 6y a k 56 M.ŞAKİR AP 3 76
95   1. JIMINY CRICKET SKG SK 6y a  a 59 F.ÇETİNBAŞ AP 9 – DS 71
90   9. HAKİMŞAH KG DB SK 5y d  a 58 İ.AKYAVUZ 6 71
85   3. GEYİKLİ KG DB SK 5y a  a 57 A.ÇANKAYA AP 8 – DS 56
80   10. EYVAH MEHMET DB SK 5y d  a 54 M.IŞIK AP 1 47
75   8. BERATIM KG K DB 4y d  a 57 N.ALTIN 11 – DS 52
70   5. HAWAI STORM KG DB SK 6y d  a 58 Y.CENGİZ AP 7 50
65   7. THE DIFFERENCE KG DB SK 6y d  a 60 B.BEKTAŞ 5 56
60   11. AKINŞAH KG DB SK 10y a  a 56 V.KIZMAZ 10 – DS 61
55   6. SERHOŞ BABA DB SKG SK 4y k  a 57 Y.ÇELİKBAŞ AP 4 61
50   2. TINASOĞLU DB SKG SK ÖG 7y d  a 62 M.E.DOĞAN 2 60
5. Koşu
B.Puan At İsmi Yaş Kilo Jokey Adı St HK
100   6. GÖKYILDIZ DB SK 3y d  e 58 H.ALTUNDAĞ AP 8 37
95   1. THE PERFECT RIVER KG K 3y d  e 59,5 M.IŞIK AP 7 42
90   7. TOWARDS VICTORY SKG SK 3y d  d 54,5 M.ŞAKİR AP 14 – DS 34
85   5. ÇAPRAZ KG 3y a  e 58 N.ALTIN 11 – DS 35
80   4. ATEŞGİBİ KG K 3y d  d 57 Y.ÇELİKBAŞ AP 12 – DS 37
75   9. ÖMER AĞA KG K DB 3y d  e 56 S.KAPLAN 2 31
70   14. RICHMAN KG DB SK 3y d  e 54 F.FELHAN AP 4 27
65   2. ARTICULO MORTIS DB SKG SK 3y d  e 60 Y.CENGİZ AP 10 – DS 41
60   10. VENEDİ VİDİ SKG SK 3y d  d 54 F.ÇETİNBAŞ AP 1 31
55   11. REPERİN KG SK 3y k  d 55,5 İ.AKYAVUZ 6 30
50   8. MİRANBEY SKG SK 3y d  e 56 M.E.DOĞAN 3 31
45   13. HIZIRŞAH KG DB SK 3y a  e 54 B.BEKTAŞ 9 27
40   12. KARTEPE GÜZELİ DB SK 3y a  d 55 H.SARIDAL AP 13 – DS 29
35   3. KARUNN KG K 3y d  e 58,5 A.ÇANKAYA AP 5 40
6. Koşu
B.Puan At İsmi Yaş Kilo Jokey Adı St HK
100   16. YALAZBEYİ SKG SK 8y a  a 55 H.ALTUNDAĞ AP 4 56
95   11. AĞAMSIN KG DB SK 5y k  a 54 F.FELHAN AP 3 55
90   3. ÇIGRÜZGARI KG DB SK 5y a  a 60 İ.AKYAVUZ 8 – DS 60
85   13. KING LEO KG K DB 5y a  a 56 H.ALTUNKILIÇ 10 – DS 50
80   2. ŞEVAL OĞLU SKG SK 4y k  a 61 B.BEKTAŞ 16 – DS 56
75   6. KELEMER KG DB SK 7y a  a 57 Y.ÇELİKBAŞ AP 13 – DS 80
70   10. YUNUSŞAH KG SK 4y d  a 58 M.E.DOĞAN 2 58
65   8. REMİLİKIZ SKG SK 7y k k 58 V.KIZMAZ 6 53
60   9. UÇAN DİLBER KG DB SK 4y a  a 58 N.ALTIN 12 – DS 56
55   1. KIRATIN KG DB SK GKR 5y k  a 59 A.ÇANKAYA AP 14 – DS 73
50   5. HİLVANLIM SK 5y k  a 56 M.ŞAKİR AP 1 66
45   4. DEHİBE HANIM K SKG 7y k k 57 M.IŞIK AP 9 – DS 76
40   15. EĞİL MİRİ KG DB SK 6y a  a 55 Y.CENGİZ AP 7 – DS 53
35   7. HEDEFİGÖR KG DB SK 5y a  a 54 F.ÇETİNBAŞ AP 11 – DS 72
30   12. SON MAHSÜL K DB 5y k  a 55 H.SARIDAL AP 5 37
25   14. UÇAN MUHTAR K 4y a  a 54 A.H.BAYAR AP 15 – DS 38


"Yasal Uyarı: GanyanTime2.com sitesinde kesinlikle at yarışı vb. bahis oynatılmamakta ve kişiler bahis oynamaya teşvik edilmemektedir. GanyanTime.com sitesinde okurlarımıza sunulan tüm tahmin, yorum, bilgi ve analizler ziyaretçileri bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde yer alan tahminler kişilere bir kazanç sağlanmasına yönelik verilmemektedir. Verilen bilgilerin doğruluğu da tarafımızdan garanti edilmemektedir."  

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu