4 Temmuz 2022 ⇒ Puanlı ELAZIĞ At Yarışı Programı/Bülteni, TJK Program

29 EYLÜL ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLA
29 EYLÜL İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLA
29 EYLÜL YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLA
29 EYLÜL YARIŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLA

YARIŞSEVERLERİN DİKKATİNE! Türkiye geneli ortalama puanlamasına göre hazırlanan detaylı TJK puanlı yarış programı bibahis.com’da! Siteye gitmek için buraya tıklayın.

Güncel at yarışı tahminleri, altılı ganyan tahmini, at yarışı programı, at yarışı koşu sonuçları, muhtemel ganyanlar, AGF tabloları, gazete ve bültenlerin tahminleri, gazete ve bültenlerin bilgisayar analizleri, detaylı yarış istatistikleri, galoplar, yarış dereceleri, idman pisti görüntüleri, yazarların tahminleri, günün tekleri/bankoları, günün sürprizleri, günün bomba atları, takı değişiklikleri, yarış hayatı riskli atlar, günün pist ve hava durumu, bilgisayar puanlı yarış/altılı bülteni, canlı TJK TV, at yarışı kupon hesaplama, son dakika at yarışı/altılı ganyan tahminleri, altılı ganyan ve tüm diğer bahis oyunlarını hesaplama gibi bir çok ücretsiz at yarışı içeriklerinin bulunduğu GanyanTime’a hoş geldiniz.

1. Koşu
B.Puan At İsmi Yaş Kilo Jokey Adı St HK
100   15. UÇAN NEHİR DB SKG SK 3y a  d 55 M.DOĞAN 7 23
95   3. CANEFECAN DB SKG SK 3y k  e 55 Y.CENGİZ AP 2
90   10. ÇANDIRLI KG SK 3y a  d 55 B.BEKTAŞ 14 28
85   9. YAŞAR ABİ KG SK 3y d  e 57 N.ALTIN 5
80   5. PEKBARAN K 3y k  e 57 M.E.DOĞAN 4 29
75   4. MEMİŞ BEY KG K 3y k  e 55 H.ALTUNDAĞ AP 9 27
70   8. TOPRAKOĞLU KG K DB 3y k  e 57 F.YARDIMCI 11 16
65   6. SAĞLAM TAY KG 3y a  e 57 İ.AKYAVUZ 10
60   7. SERHANŞAH KG SK 3y k  e 57 M.AVŞAR 3 24
55   14. SALUCAN KIZ KG K DB 3y k  d 55 C.TEPE 12 20
50   13. GÜZEL EFE KG SK 3y k  d 54 A.ÇANKAYA AP 13
45   1. ALIŞAĞA KG DB SK 3y a  e 57 M.A.AKTÜRK 8
40   11. DEMİR ESRANUR K 3y d  d 55 M.IŞIK AP 6 12
35   2. BABA BALIKHAN KG DB SK 3y k  e 57 S.KAPLAN 15
30   12. FISTIK DALI KG K 3y a  d 51 A.H.BAYAR AP 1
2. Koşu
B.Puan At İsmi Yaş Kilo Jokey Adı St HK
100   1. RACE MASTER KG SK 4y d  a 63 F.YARDIMCI 8 – DS 74
95   9. MAHİDEVRAN DB SK 4y a k 56 M.A.AKTÜRK 2 57
90   6. DORTMUND (FR) K DB SKG 6y d  a 57 İ.AKYAVUZ 9 – DS 74
85   4. CASH TO MASTER SK 6y d  a 57 MEH.TAŞKAYA 4 74
80   2. ZABUNHAN KG DB SK 5y k  g 60 N.ALTIN 3 42
75   8. SER PEHLİVAN DB SK 4y d  a 57 S.KAPLAN 1 33
70   3. BABAROS SKG SK 7y d  a 57 M.DOĞAN 5 – DS 63
65   7. GO FOR THE AFTER KG SK 6y d  a 53 B.SARIDAL AP 7 – DS 53
60   5. ÇATALKÖYLÜ SKG SK 4y d  a 57 C.TEPE 6 – DS
3. Koşu
B.Puan At İsmi Yaş Kilo Jokey Adı St HK
100   3. SCYLLA KG DB SK 2y a  d 54 N.ALTIN 4
95   4. SEVDAMIN GÜLÜ K SKG 2y d  d 55 M.DOĞAN 3
90   2. KIZIM RAVZA KG K 2y d  d 54 H.ALTUNDAĞ AP 1
85   1. BESTING KG K 2y d  d 55 MEH.TAŞKAYA 2
4. Koşu
B.Puan At İsmi Yaş Kilo Jokey Adı St HK
100   2. ÖMERHAT KG DB SK 4y k  a 61 M.E.DOĞAN 4 33
95   11. ŞEKERLİ YILDIZI KG DB SK 4y a k 55 H.ALTUNDAĞ AP 7 23
90   1. ÇAPTUĞ KG DB SK GKR 4y k  a 61,5 F.YARDIMCI 5 34
85   14. NALKIRAN SKG SK 4y k  a 50 A.H.BAYAR AP 12 7
80   5. BERTİFIRTINASI KG SK 4y k  a 59 Y.CENGİZ AP 13 31
75   3. AKBALIK KG DB SK 4y a  a 58,5 A.ÇANKAYA AP 1 32
70   9. SARUHANBEY SKG SK 4y a  a 59,5 H.ALTUNKILIÇ 14 30
65   6. DELİ OSMAN KG 4y k  a 60 C.TEPE 3 31
60   12. TEYSİR KG K DB 4y a k 56 B.BEKTAŞ 2 23
55   8. SARICAGÜLÜ DB 4y a k 56,5 Y.ÇELİKBAŞ AP 10 30
50   4. SONATEŞ KG DB 4y a  a 60,5 İ.AKYAVUZ 6 32
45   10. NURESRA KG K 4y k k 57 M.A.AKTÜRK 9 25
40   7. AZAD KG DB SK 4y a  a 59,5 N.ALTIN 11 30
35   13. İNAN BEYİM KG K 4y a  a 51 B.SARIDAL AP 8 13
5. Koşu
B.Puan At İsmi Yaş Kilo Jokey Adı St HK
100   15. SARI ZEYNEP KG K 3y k  d 55 B.BEKTAŞ 5
95   8. MUŞFATİHİ KG K 3y a  e 57 N.ALTIN 10 32
90   5. HEDEFİM KG 3y k  e 55 H.ALTUNDAĞ AP 8 15
85   2. DAĞA BAKAN KG K 3y k  e 55 Y.CENGİZ AP 3
80   6. KARAKEÇİLİ GÜREKE K DB 3y k  e 57 M.E.DOĞAN 2
75   9. UFUKBEY KG K DB 3y k  e 57 S.KAPLAN 13 27
70   14. HÜMEYRA HANIM KG DB SK 3y a  d 55 C.TEPE 15 27
65   7. KÜÇÜK SIRABENDE KG K DB 3y a  e 54 A.ÇANKAYA AP 11
60   4. GÜRGÜRE SADIK KG SK 3y a  e 57 M.A.AKTÜRK 12
55   12. HAYALİM KAYA SKG SK 3y d  d 55 M.IŞIK AP 1 8
50   3. DELİ ENGİN DB SKG SK 3y k  e 57 İ.AKYAVUZ 9
45   1. ÇERKEZ SKG SK 3y a  e 57 H.ALTUNKILIÇ 4
40   11. FATEE KG K 3y k  d 55 M.DOĞAN 14
35   10. BOZHANIM DB 3y k  d 53 İ.GÜREKE AP 7 10
30   13. HIZLI ÇİKO KG K 3y k  d 53 Y.ÇELİKBAŞ AP 6 11
6. Koşu
B.Puan At İsmi Yaş Kilo Jokey Adı St HK
100   10. BEYENAT KG DB 3y d  e 54,5 M.A.AKTÜRK 8 28
95   5. KEREM KHAN DB SKG SK 3y d  e 56,5 F.YARDIMCI 10 32
90   2. ANGEL OF SAND K DB 3y d  d 58 H.ALTUNDAĞ AP 9 37
85   1. ROMANS BLUE SKG SK 3y d  e 61,5 MEH.TAŞKAYA 7 42
80   4. INTERCEPTOR DB SKG SK 3y d  e 57 M.DOĞAN 6 33
75   7. EFSANE MİLİÇ DB SKG SK 3y d  e 56 M.AVŞAR 5 31
70   3. NIGHT FURY K DB 3y d  d 57,5 N.ALTIN 1 34
65   6. PAMUKKALE KG DB SK 3y a  e 56,5 H.ALTUNKILIÇ 2 32
60   8. GUARDIAN KG DB SK 3y a  e 56 B.BEKTAŞ 11 – DS 31
55   11. MAKSUT REİS SKG SK 3y d  e 52 B.SARIDAL AP 3 23
50   9. ÇUKUROVA BEYİ KG K DB 3y d  e 55 C.TEPE 4 29
7. Koşu
B.Puan At İsmi Yaş Kilo Jokey Adı St HK
100   5. MENGÜALP KG DB SK 6y k  a 58,5 N.ALTIN 2 46
95   8. ÇAKIRALİ KG 9y k  a 54,5 H.ALTUNDAĞ AP 7 40
90   2. EFEBERK DB SKG SK 8y a  a 59 B.SARIDAL AP 10 53
85   4. IŞITAN KG SK 5y a  a 59 A.ÇANKAYA AP 5 51
80   6. ÇİFTETELLİ DB 6y a  a 58 B.BEKTAŞ 6 45
75   3. GENÇSOY KG DB SK 5y k  a 61 F.YARDIMCI 9 51
70   1. ÇELİKMAVİ KG DB 6y a  a 60 M.CANPOLAT AP 4 55
65   9. GAMBİYA SKG SK 6y a  a 55,5 İ.AKYAVUZ 1 40
60   7. SAPADERE SK GKR 5y k  a 58 M.A.AKTÜRK 8 45
55   10. UZUNYOL SKG SK 5y a  a 55,5 M.DOĞAN 3 40
8. Koşu
B.Puan At İsmi Yaş Kilo Jokey Adı St HK
100   10. OĞLUMRECEP SKG SK 7y k  a 57 M.DOĞAN 7 83
95   2. KELEMER KG DB SK 7y a  a 59 A.ÇANKAYA AP 10 – DS 80
90   9. ALTINDERE KG DB SK 6y k  a 57 S.KAPLAN 8 65
85   6. ŞENALP KG SK 8y a  a 60 H.ALTUNDAĞ AP 9 – DS 69
80   1. HİLVANLIM SK 5y k  a 59 B.SARIDAL AP 2 66
75   7. BOZTEPEBEYİ KG 9y a  a 58 N.ALTIN 4 77
70   5. SARARHAN KG 5y a  a 57 M.IŞIK AP 1 58
65   3. YILDIZABAKAN KG SK 10y k  a 58 Y.ÇELİKBAŞ AP 6 75
60   4. KOMET KG DB SK 8y k  a 60 İ.AKYAVUZ 5 55
55   8. REBER 8y k  a 58 M.AVŞAR 3 60
9. Koşu
B.Puan At İsmi Yaş Kilo Jokey Adı St HK
100   10. BİTİRİM SEDA KG SK 3y a  d 53 Y.ÇELİKBAŞ AP 15 30
95   5. ŞİMŞEKDİZDAR KG K 3y a  e 57 C.TEPE 6 34
90   6. TUMBUL GÜNTAY KG DB SK 3y k  e 57 S.KAPLAN 7 29
85   14. ÖZBEK GÜZELİ KG SK 3y d  d 55 M.DOĞAN 9
80   13. MUKADES TUMBUL KG K 3y a  d 55 İ.AKYAVUZ 1 23
75   2. EYMENİM KG SK 3y d  e 57 F.YARDIMCI 2 29
70   1. BARGIRAN K 3y a  e 57 N.ALTIN 5
65   4. OĞLUM ARAS KG K DB 3y k  e 57 B.BEKTAŞ 8 25
60   8. ÜMİDİM SENSİN KG SK 3y a  e 53 B.SARIDAL AP 3 19
55   3. MİZANHAN KG K DB 3y a  e 57 M.AVŞAR 14
50   15. ZELENA KG DB SK 3y k  d 54 H.ALTUNDAĞ AP 12 18
45   7. TUMBUL REŞİT DB SK 3y d  e 55 Y.CENGİZ AP 13 12
40   12. ESİLASULTAN SKG SK 3y k  d 55 M.A.AKTÜRK 11
35   11. CANBERİTAN KG K 3y a  d 55 M.E.DOĞAN 4
30   9. YARAMAZ SALİH KG SK 3y k  e 57 H.ALTUNKILIÇ 10


"Yasal Uyarı: GanyanTime2.com sitesinde kesinlikle at yarışı vb. bahis oynatılmamakta ve kişiler bahis oynamaya teşvik edilmemektedir. GanyanTime.com sitesinde okurlarımıza sunulan tüm tahmin, yorum, bilgi ve analizler ziyaretçileri bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde yer alan tahminler kişilere bir kazanç sağlanmasına yönelik verilmemektedir. Verilen bilgilerin doğruluğu da tarafımızdan garanti edilmemektedir."  

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu