23 Eylül 2022 ⇒ Puanlı İSTANBUL At Yarışı Programı/Bülteni, TJK Program

28 EYLÜL İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLA
28 EYLÜL DİYARBAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLA
28 EYLÜL YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLA
28 EYLÜL YARIŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLA
1. Kosu
B.Puan At İsmi Yaş Kilo Jokey Adı St HK
100   2. FISTIKCAN KG K DB 4y a k 56 VEDAT ABİŞ 4 49
95   1. GÜLNİSACAN KG DB SK 4y k k 62 A.KURŞUN 6 61
90   3. SİYAHTAY KG 4y k k 52,5 Ç.TAŞCI AP 3 48
85   7. EDAYAP 4y k k 50 A.ASLAN 7 36
80   4. SEZTURBO KG K DB 4y k k 51,5 G.ÖZÇELİK 10 40
75   6. DELAYLA KG SK 4y a k 50 A.YILDIZ AP 8 37
70   5. AMOFTA KG 4y d k 50 SER.YILDIZ AP 2 37
65   10. GÜHER HAN KG DB SK 4y a k 48 T.YILMAZ AP 5 26
60   11. KIZILTOPRAK DB YP 4y a k 50 D.KAYA 11 18
55   9. EFSUNLU KIZ KG K 4y d k 50 S.AKBULAT AP 9 26
50   8. RÜYANIN KIZI KG K DB ÖG 4y k k 50 B.ÇIĞLA AP 1 35
2. Kosu
B.Puan At İsmi Yaş Kilo Jokey Adı St HK
100   3. BAY ONUR KG DB SK 3y k  e 57 H.KARATAŞ 1
95   1. TORHAN TAY KG DB 3y a  e 62 Ö.YILDIRIM 8 44
90   5. UÇAN EJDERHA KG SK 3y d  e 57 MAHSUN TURAN 4 28
85   4. ÖZGÜN EFSANESİ KG K GKR 3y k  e 53 T.YILMAZ AP 6
80   2. AKSANCAR DB 3y a  e 57 A.ASLAN 2 34
75   6. HÜZEGE KG 3y d  d 55 A.KURŞUN 5 33
70   7. KÜÇÜK DİCLE KG DB SK 3y k  d 52 B.ÇIĞLA AP 3 15
65   8. ÖZBEK GÜZELİ DB 3y d  d 52 SER.YILDIZ AP 7 10
3. Kosu
B.Puan At İsmi Yaş Kilo Jokey Adı St HK
100   3. WOLF POLAT SK 5y d  a 60 G.KOCAKAYA 1 89
95   4. PANAGEA DB SK 3y a  e 59,5 A.SÖZEN 3 87
90   1. HARD FLOOD DB SKG SK 5y d  a 59 A.YILDIZ AP 2 90
85   5. MAÇA KIZI KG K DB 4y d k 58 A.ASLAN 5 77
80   2. GÖKBAKIRHAN DB SKG SK 4y d  a 60 A.KAÇMAZ 7 59
75   7. MR LOVERMAN KG K DB 3y d  g 53,5 F.YÜKSEL 6 54
70   6. APPROVED STAR KG DB 4y d  a 56 G.YILDIZ 4 56
4. Kosu
B.Puan At İsmi Yaş Kilo Jokey Adı St HK
100   3. FIRTINA VADİSİ KG SK GKR 7y a  a 63 M.KAYA 4 69
95   4. DEMİRYILDIZ KG SK 6y k k 60,5 MAHSUN TURAN 5 64
90   7. PRENS CORA KG 5y a  a 56,5 VEDAT ABİŞ 3 56
85   8. ŞANSLI KAFKAS KG DB 7y a  a 50 A.ASLAN 2 43
80   6. BARUT KG DB 6y a  a 56,5 A.KAÇMAZ 9 – DS 56
75   1. ALEVKIRAN KG DB SK GKR 4y d  a 60 A.YILDIZ AP 8 – DS 72
70   5. ERSAVAŞ KG DB SK 4y a  a 54,5 G.ÖZÇELİK 7 57
65   9. ÖZGÜRKAFKAS DB SKG SK 5y a  a 48 T.YILMAZ AP 1 36
60   2. DEMİR KOZA KG DB 4y k  a 60,5 GÖKH.GÖKÇE 6 69
5. Kosu
B.Puan At İsmi Yaş Kilo Jokey Adı St HK
100   5. KAHRAMANEFE KG K 3y k  e 57 VEDAT ABİŞ 7 36
95   8. SARAFIN İNCİSİ KG K 3y d  d 55 G.ÖZÇELİK 2 32
90   4. KAÇKARLI KG DB 3y k  e 57 A.KURŞUN 1
85   1. EFGAN KG DB 3y k  e 60 M.KAYA 8 37
80   7. İZABEL KG DB SK 3y k  d 55 T.YILMAZ AP 3 38
75   6. ULUFIRAT KG K DB 3y a  e 54 A.YILDIZ AP 6 27
70   2. EROĞLUM KG SK 3y k  e 57 A.KAÇMAZ 4
65   3. GÜRSELBEYİM KG SK 3y k  e 57 D.KAYA 5
6. Kosu
B.Puan At İsmi Yaş Kilo Jokey Adı St HK
100   2. ARTEMISA GENTILE K 2y d  d 57 A.SÖZEN 9 – DS 68
95   6. FRESNO 2y a  d 57 H.KARATAŞ 8 – DS 77
90   4. CHAİKA K 2y d  d 57 VEDAT ABİŞ 3 90
85   7. GENERAL BRIELLA KG K 2y k  d 57 M.AKYAVUZ 5 84
80   10. SPECIAL OF HORSES KG SK 2y d  d 57 B.KURDU 1 85
75   1. ANADOLU RÜYASI SK 2y d  d 57 A.KURŞUN 4 57
70   9. NURSELİN 2y a  d 57 G.KOCAKAYA 6 77
65   3. AYRİS K 2y d  d 57 G.ÖZÇELİK 7 – DS 44
60   8. MY SUNSHINE 2y a  d 57 M.S.ÇELİK 2 46
55   5. ESSEN DB SK 2y d  d 57 H.KILIÇARSLAN 10 – DS 37
7. Kosu
B.Puan At İsmi Yaş Kilo Jokey Adı St HK
100   2. SILENT WAVE DB SK 4y d k 60 H.KARATAŞ 7 – DS 96
95   3. SPECIAL ONE DB SK BB 4y a k 60 G.ÖZÇELİK 6 – DS 90
90   4. VALLEY OF FLOWERS DB 4y d k 60 G.KOCAKAYA 1 99
85   5. GUİLLOTİNE KG K 3y d  d 56,5 A.SÖZEN 2 93
80   1. ÇİRÇUZ KG DB SK 5y d k 60 A.KURŞUN 3 95
75   7. PRINCESS KHAN KG K DB 3y d  d 56,5 Ö.YILDIRIM 5 86
70   6. HERMIONE GRANGER K DB 3y a  d 56,5 VEDAT ABİŞ 4 93
8. Kosu
B.Puan At İsmi Yaş Kilo Jokey Adı St HK
100   2. LION VICTORY SKG SK 2y d  e 57 H.KARATAŞ 3 102
95   4. URFA ASLANI SK 2y d  e 57 M.KAYA 1 72
90   1. BRIGHT FIRE SK BB 2y d  e 57 VEDAT ABİŞ 4 92
85   3. SAMURAI KAJIKI SKG SK 2y d  e 57 G.KOCAKAYA 2 92
9. Kosu
B.Puan At İsmi Yaş Kilo Jokey Adı St HK
100   8. SATELLITE KG K ÖG 3y d  d 56 SER.YILDIZ AP 2 43
95   4. DARK FACE KG DB SK 3y d  d 56 F.YÜKSEL 6 32
90   9. WIND OF LOVE KG SK 3y d  d 56 G.ÖZÇELİK 9 – DS 49
85   2. ALKILIÇ DB SKG SK 3y a  d 56 G.YILDIZ 4 51
80   7. SAHRA DAĞI KG SK 3y d  d 56 F.ARSLAN AP 3 45
75   11. TUMTURAKLI KG 3y a  e 54 A.ASLAN 7 35
70   10. BUKALEMUN KG K DB 3y d  e 54 S.AKBULAT AP 1 40
65   3. BÜLENT DB SK 3y d  e 56 M.KAYA 8 38
60   6. MESTİNAZ KG DB SK 3y d  d 56 A.KURŞUN 10 – DS 40
55   5. LET CROPS LAUGH KG SK 3y d  d 56 A.YILDIZ AP 5 38
50   1. BATI KASIRGASI KG SK 3y a  e 58 A.KAÇMAZ 11 – DS 44


"Yasal Uyarı: GanyanTime2.com sitesinde kesinlikle at yarışı vb. bahis oynatılmamakta ve kişiler bahis oynamaya teşvik edilmemektedir. GanyanTime.com sitesinde okurlarımıza sunulan tüm tahmin, yorum, bilgi ve analizler ziyaretçileri bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde yer alan tahminler kişilere bir kazanç sağlanmasına yönelik verilmemektedir. Verilen bilgilerin doğruluğu da tarafımızdan garanti edilmemektedir."  

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu